TA STRONA UŻYWA COOKIES...


Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim systemie.
Więcej informacji w naszej "polityce prywatności"
Nenukko
EN
|
PL

Masz już konto?
Zaloguj się

zapamiętaj mnie Przypomnienie hasła
fb login btn

Dane do zamówienia

Uzupełnienie tego pola nie jest obowiązkowe. Podaj nam swoją datę urodzin tylko wtedy, jeśli chcesz pomóc nam w lepszym dopasowywaniu oferty produktów NENUKKO do grupy wiekowej naszych Klientek i Klientów.

Twój telefon pomoże kurierowi w sprawniejszym dostarczeniu Twojej paczki pod wskazany adres.
Podaj hasło jeżeli chcesz utworzyć konto klienta. Zachęcamy do rejestracji, która umożliwi Ci śledzenie statusu zamówień, dokonywanie zwrotów, udział w promocjach oraz realizację kuponów rabatowych . Pozostaw pole puste jeżeli chcesz kontynuować bez zakładania konta.  Oświadczam, że zapoznałam/łem się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności i akceptuję jego postanowienia oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NENUKKO Agata Maciejewska w celu założenia konta Użytkowniczki/ka i realizacji zamówień. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) przysługuje mi prawo do dostępu, kontroli i modyfikacji danych oraz do żądania wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia.
Zgadzam się.
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NENUKKO Agata Maciejewska w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego własnych produktów i usług. Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dane będą przechowywane przez okres 10 lat. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: info@nenukko.com.

Zgadzam się.

Nenukko Store, info@nenukko.com
, ul. Mysia 3, 00-496 Warszawa, woj. mazowieckie